Archive for september, 2013
Voor Ronny reeds de 17de overwinning. Jef Devits is 2de en Francis De Ridder 5de.
Dit weekend werd de kroon gezet op een schitterend seizoen. Peter Van Damme won het Vlaamse Kampioenschap te Zwijndrecht. Hij was de snelste van een selecte kopgroep.
Ronny Paridaens was aan de slag bij de ACH te Ghlin en vierde de 100ste overwinning van het seizoen in de Cat D.
Christophe Brieau won tevens te Ghlin in de categorie B.
Zaterdag op het VWF kampioenschap te Nieuwenrode werd de titel behaald door zowel Ronny Paridaens in de Cat E, als Danny Saelens in de Cat C.
FILMS VWF ZWIJNDRECHT
FILM CAT ACD
FILM CAT EFG
FILMS VWF NIEUWENRODE
FILM CAT AC
FILM CAT D
FILM CAT E
Nog eens een onvervalste topdag voor het team te Sint-Pieters-Leeuw.
In de Cat E waren Rene De Brucker en Jef Devits mee in de goede ontsnapping. Rene rondde het af in de spurt. Jef werd 2de.
In de Cat D was Arie tevens mee in de goede ontsnapping maar moest het nipt afleggen in de spurt tegen Patrick Jacobs.
In de Cat C eenzelfde scenario voor Danny Saelens die ook 2de werd.
In de Cat A opnieuw een superieure Peter Van Damme, die nadat hij in de zomer wat rust nam, aan een sterke eind seizoenscampagne bezig is. Nadat hij voortdurend in de kop van de wedstrijd te zien was, demarreerde Peter bij het ingaan van de laatste ronde uit een select peloton. Peter kon zijn inspanning volhouden en kon solo finishen.
FILM CAT A
FILM CAT C
FILM CAT D
FILM CAT E
FILMS VWF MELDERT
FILM CAT A
FILM CAT C
FILM CAT D
FILM CAT E